Hakkımızda - Dent ON6 Diş Polikliniği

home2 img 001

En Modern ve Hijyenik

Bursa'nın En Modern ve Hijyenik Ödül Belgesine Sahip Poliklinik

Hakkımızda

DENT ON6 Diş Kliniği

Modern ve Yeni Teknoloji Cihazlarımızla Sağlığınız Emin Ellerde! 5 ayrı dental ünit ile tedaviniz sırasında zaman harcamayın.

2020 Yılında kurulan Özel DENT ON6 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği büyüyen ve gelişen Bursa / Yıldırım / Mesken bölgemize çağdaş, ferah ve bünyesinde bulundurduğu en son teknolojik alt yapısı ile modern bir ağız ve diş sağlığı polikliniği kazandırmayı ilke edinmiştir. Yeni nesil teknolojiyle, genç ve dinamik hekimlerimizin bilgi ve el sanatını birleştirerek sizlere en iyi tedavi hizmetini vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Polikliniğimiz 5 tam donanımlı klinik ve 1 adet tam donanımlı cerrahi ameliyat ünitesinden ve ileri tıbbi donanıma sahip cihazlardan oluşmaktadır.

Diş implantı, ortodonti (diş teli tedavisi) , zirkonyum diş kaplama, e-max, metal destekli porselen kaplama, protez diş, diş dolgusu, kanal tedavisi, cerrahi diş tedavileri , 20’lik diş çekimi, diş eti tedavileri, beyazlatma (bleaching), estetik diş (gülüş tasarımı), çocuk diş tedavileri başta olmak üzere, ağız ve diş sağlığına dair her türlü tedaviyi sizlere nitelikli bir şekilde sunmak ,hasta memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımızdır.

“Hayata Gülümseyin”

Herkes için sağlıklı gülümsemeler dileriz.

Teknoloji Takipcisi

Modern, Yenilikçi

Klinik Hijyen Belgesi

Profesyonel Ekip

Sizlerden Gelen

Binlerce Mutlu Hastamız

Değerli tecrübelerini bizimle paylaşan tüm hastalarımıza en içten dileklerimizle teşekkür ederiz.

RANDEVU AL